Cukrownia Żnin

Zawody odbędą się na terenie wyjątkowego obiektu, który zapewnia rozrywkę dla całego rodziny!

Cukrownia Żnin to 35 hektarów przestrzeni, na której odrestaurowaliśmy budynki XIX-wiecznej fabryki, dając jej drugie życie w postaci centrum konferencyjno-wypoczynkowego. Tworzyliśmy je w oparciu o ideę „miasta w mieście”. Dlatego w tej postindustrialnej enklawie nad brzegiem jeziora znajdziesz wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu, m.in.: dwa budynki hotelowe, sale konferencyjne, restauracje, bary, własny browar, kino, SPA czy park wodny.

Miasto w mieście

Cukrownia Żnin jest jak prawdziwe miasto w mieście. To obiekt, w którym odnajdziesz i ducha dawnej fabryki, i historyczne pamiątki, i nowoczesne rozwiązania, które tworzą klimat sprzyjający relaksowi. Przestrzeń wypoczynku i spotkań, pełna ciekawych miejsc do odkrycia i niezwykłych smaków do kosztowania. 

Park industrialny z misją

Cukrownia Żnin to dzisiaj Park industrialny, który realizuje również misję przywrócenia tego terenu lokalnej społeczności. Doceniła to „Rzeczpospolita”, przyznając nam nagrodę REAL ESTATE IMPACTOR 2020: za uratowanie cukrowni, stworzenie miejsc pracy oraz ciekawej oferty rozrywkowej.

Niezapomniane doświadczenia

Wypoczynek w niezwykłym otoczeniu, w świetnej lokalizacji, nad jeziorem, w komfortowych pokojach – w Cukrowni Żnin dbamy o to, aby spełnić oczekiwania naszych Gości. Oczekiwania, które nie ograniczają się tylko do wygodnego noclegu i doskonałej kuchni. Stworzyliśmy miejsce, w którym pobyt jest prawdziwą przygodą, niezapomnianym doświadczeniem, połączeniem odkrywania historii dawnej fabryki i współczesnych smaków. Zrelaksujesz się tu w parku wodnym, odprężysz w doskonałym SPA lub na łonie natury, nad przepięknym jeziorem, na przykład w nietypowych kontenerach. Wypoczynek niejedno ma imię…

Noclegi w Cukrowni Żnin

Zarezerwuj nocleg w Cukrowni Żnin, czyli w miejscu, w którym odbywają się zawody!

Cena promocyjna: 400 zł / nocleg ze śniadaniem
Obowiązuje przy rezerwacji mailowej lub telefonicznej w dniach 25 – 28 maja 2023 r.

Skorzystaj z udogodnień, które Cukrownia Żnin przygotowała dla triathlonistów i ich rodzin:

  • sportowe menu
  • późne wymeldowanie
  • przechowywanie rowerów
  • atrakcje dla rodzin zawodników
  • promocyjne ceny pokoi (ze śniadaniem)
  • bezpłatny parking

Aby skorzystać ze specjalnej oferty dla zawodników Enea Żnin Triathlon, należy podać hasło: MamCEL