Utrudnienia w ruchu

W związku z tym, że zawody odbędą się w okolicach Cukrowni Żnin, a trasa rowerowa będzie przebiegać droga do Chomętowa i Murczynka, kierowcy muszą się liczyć w ograniczeniami w ruchu aut.

Utrudnienia wystapią w dniu 26.05.2023 roku od godziny 6.00 do godziny 15.00.


Wszystkich kierowców zachęcamy do zaplanowania trasy z uwzględnieniem objazdów i czasowej zmiany organizacji ruchu w związku z Enea Żnin Triathlon.
Dziękujemy za zrozumienie i życzymy bezpiecznej podróży!

Dojazd do Żnina z miejscowości Chomętowo możliwy będzie drogą powiatową DP1953C w kierunku m. Jabłówko, następnie drogą powiatową DP2356C do m. Murczynek i drogą powiatową DP2310C do miejscowości Murczyn.
Wjazd drogą wojewódzką DW251.Alternatywnie można dojechać kierując się do miejscowości Wąsosz i następnie starą drogą krajową nr 5 przez Jaroszewo do Żnina.

Dojazd do Żnina z miejscowości Wilczkowo, Daronice, Dobrylewo, Wawrzynki, Żędowo - przez miejscowość Chomętowo.według dwóch powyższych wariantów.

Objazd drogi wojewódzkiej DW 251 ul. Janickiego - zlokalizowanej w sąsiedztwie Cukrowni Żnin - według załączonej mapy - ulicami Pałucką, Topolową, Leśną oraz Gnieźnieńską. Dojazd do parkingów Cukrowni Żnin będzie możliwy podczas trwania zawodów Enea Żnin Triathlon.

SZCZEGÓŁOWY PLAN TRASY KOLARSKIEJ ENEA ŻNIN TRIATHLON

OBJAZD DROGI DW 251 NA ODCINKU UL. JANICKIEGO